Witam
Na imię mam Jacek.Mam 36 lat .
Mieszkam pod Poznaniem , rozpoczynam przygodę z amatorską jak na razie obróbką i tworzeniem z drewna.
Do tej pory zbudowałem stół dębowy , teraz realizuję kilka rzeczy na raz .
Szukałem informacji na forum i czas się przywitać :-)
Zatem witam serdecznie Wszyskich forumowiczów