Sporo informacji o klejach i klejeniu jest porozrzucanych w tym dziale i na całym forum. Mam w związku z tym prośbę do Kolegów mających doświadczenie i wiedzę, aby zebrać wszystkie przydatne informacje w jednym miejscu i stworzyć swego rodzaju zbiorową kartę techniczną klejów. Mając do dyspozycji zebrane w jednym miejscu wszelkie informacje uniknęlibyśmy rozdrobnienia tematów w stylu "czym kleić drewno miękkie z miękkim, twarde ze średnio twardym, osb z laminatem, laminat z dębem, buk z bukiem, a wilgotne z wilgotnym itp". Pewnie takie zestawienie, porównanie jest w jakimś podręczniku stolarstwa, ale nie każdy ma dostęp do takiego źródła, a i forum przecież jest po to, aby ułatwiać sobie życie.