Cześć.
Grubościówko-strugarka Metabo HC 260C (230v) nr 0114026038. Sprzęt kupiony 19 kwietnia w Wielkiej Brytanii. W innym wątku na forum wspominałem o niej. Strugarka jest zupełnie nowa, jeszcze nie zmontowana, ale wyrzuciłem pudełko. Żeliwny stolik do grubościówki grubo nasmarowany i opakowany w folię. Wszystko pięknie pachnie nowością. Jest faktura, instrukcja(multi) i wszystkie części. Chcę tyle ile wydałem, a więc: strugarka 450 GPB + noże HSS 45 GPB + koszty transportu 89 GPB. Razem to 584 GPB czyli po kursie dzisiejszym 4,95 daje 2890 PLN. Odbiór osobisty w Warszawie. Chciałbym, żeby nabywca dokładnie sobie wszystko sprawdził na miejscu. Dlaczego sprzedaję? Jadę do Niemiec po odbiór pilarki, więc jeśli sprzedam Metabo, to kupię trochę większą strugarkę, ponieważ dadzą mi dodatkowy rabat na wszystko.
Jeszcze dziś podjadę do biura, to zrobię fotki całości i wrzucę tutaj.
p.s. Nie jestem żadnym handlowcem, nie pracuję dla żadnego dystrybutora i nie prowadzę sklepu ze sprzętem. Żeby nie było, że coś kombinuję
