Witam serdecznie.
Przywołany do porządku przez użytkownika @amigorg chciałbym się przywitać.
Od zawsze chciałem wykonać jakiś poważniejszy mebel samodzielnie, niestety próby zbudowania czegokolwiek 'młotkiem i gwoździem' kończyły się fiaskiem. Mam nadzieję, że po budowie łóżka dla synka zmieni się to!