23 Czerwca 2026, 22:40:20 czas Polski

Autor Wątek: Witam i pozdrawiam  (Przeczytany 737 razy)

Offline lukasz_omilianowicz

Witam i pozdrawiam
« dnia: 11 Maja 2020, 12:23:20 czas Polski »
Hej,
Koleżanki i Koledzy na imię mam Łukasz.
Z racji budowy domu i natłoku mebli do zrobienia postanowiłem zrobić je sam, z góry przepraszam za ilość pytań jakimi pozwolę sobie Was zasypywać i dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline Lirorobert

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7732
  • Ocena +11/-0
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Witam i pozdrawiam
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maja 2020, 19:30:00 czas Polski »
Witam na forum w naszym gronie.
Pytaj.