Hej,
Koleżanki i Koledzy na imię mam Łukasz.
Z racji budowy domu i natłoku mebli do zrobienia postanowiłem zrobić je sam, z góry przepraszam za ilość pytań jakimi pozwolę sobie Was zasypywać i dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka