Witam wszystkich na forum!
Mieszkam we Wrocławiu. Pracuję jako bibliotekarz, a w wolnych chwilach lubię zrobić coś w drewnie.
Jako zapalony fajczarz odnawiam stare fajki, starając się przywrócić je ponownie do użytku.
Aktualnie mam stado 6 kotów, lub raczej to one mają mnie i moją żonę do swojej obsługi

. Dla nich zrobiłem pierwsze siatki w oknach, a teraz robię to dla innych jako KocieSiatki. Dla swoich kotów zrobiłem półki na ściany i pod sufitem. Mam pomysły na jeszcze lepsze kociepółki, ale potrzebuję fachowej wiedzy na temat narzędzi oraz pracy w drewnie.
I dlatego właśnie znalazłem się tutaj.
Pozdrawiam
Mariusz