Piszę z okolic Łodzi a aktualnie nie pracuję bo opiekuje się niepełnosprawną, 91 - letnią Mamą i jestem na tym ochłapowym zasiłku z opieki społecznej. Czasu też za bardzo nie mam bo codziennie prawy cały dzień jestem u mamy więc na pracę zostają tylko noce - a spać tez kiedyś trzeba...