Szkatułka gotowa, przed świętami nie było czasu na wstawianie, jeszcze wczoraj rano nakładałem ostatnią warstwę olejo-wosku. Całość wykończona olejowoskiem OSMO - kupiłem większą puszkę, bo czeka mnie jeszcze renowacja blatu w łazience. Z wykończenia jestem bardzo zadowolony, łatwa aplikacja, świetnie się prezentuje i co najważniejsze nie zmienia koloru drewna.