Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
25 Czerwca 2026, 20:10:59 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Elektronarzędzia
»
Wyrzynarki
»
Wycinanie krzywizn
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Wycinanie krzywizn (Przeczytany 2069 razy)
Keleven
Sr. Member
Wiadomości: 287
Ocena +8/-0
Bądź sobą. Wszyscy inni są już zajęci.
View Gallery
Wycinanie krzywizn
«
dnia:
15 Maja 2015, 15:34:30 czas Polski »
Witam
Mam mam do wykonania nowy projekt i nie bardzo jeszcze wiem jak to ugryźć, chodzi mi o wykonanie szablonów do krzywizn jak na zdjęciu. Płyta będzie lakierowana lub oklejana PCV
Szablony zrobię z MDFu tylko nie wiem jak to ładnie wyfrezować.
Macie jakieś pomysły?
«
Ostatnia zmiana: 15 Maja 2015, 15:37:55 czas Polski wysłana przez Keleven
»
Zapisane
Pozdrowienia z Syreniego Grodu
robson
Hero Member
Wiadomości: 1600
Ocena +24/-1
View Gallery
Odp: Wycinanie krzywizn
«
Odpowiedź #1 dnia:
15 Maja 2015, 20:00:05 czas Polski »
Jest taka specjalna elastyczna listwa(nie pamiętam nazwy) którą mocujesz na wkręty .
Zapisane
akwa-stolarz
Gość
Odp: Wycinanie krzywizn
«
Odpowiedź #2 dnia:
15 Maja 2015, 20:09:17 czas Polski »
http://dlastolarstwa.com/glowna/741-krzywik-szablon-do-krzywizn-i-lukow
wysłane przy użyciu tapatalk
Zapisane
Keleven
Sr. Member
Wiadomości: 287
Ocena +8/-0
Bądź sobą. Wszyscy inni są już zajęci.
View Gallery
Odp: Wycinanie krzywizn
«
Odpowiedź #3 dnia:
16 Maja 2015, 10:59:18 czas Polski »
Też myślałem o krzywiku, raczej bez niego się nie obędzie, akwa dzięki za link, 120 w dobrej cenie.
Nikt nie ma więcej pomysłów?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapisane
Pozdrowienia z Syreniego Grodu
amigorg
Hero Member
Wiadomości: 7336
Ocena +224/-6
Nie kupuj tego, co możesz zrobić sam.
View Gallery
Odp: Wycinanie krzywizn
«
Odpowiedź #4 dnia:
16 Maja 2015, 11:21:58 czas Polski »
To jest chyba najlepszy pomysł.
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Elektronarzędzia
»
Wyrzynarki
»
Wycinanie krzywizn