Czesc witam wszystkich maniakow prac w drewnie jestem gunar ciesla na innym forum budowlanym moj watek ma blisko pol miliona wejsc. A tak wogole to jestem fanem festoola i jej starszych odpowiednikow. Zapraszam do dyskusji i mam nadzieje, ze wniose cos istotnego do tego forum.
Ps fajne filmiki dla mnie to instrukcja obslugi festoola