coś dostało się do środka i poszarpało uzwojenie wirnika.
Niby co, by miało wpaść
Jak patrzę na budowę frezarki to raczej od góry, mogło by, to, coś ,wpaść
Ja bym stawiał ,że jechałeś na maxa, i sprzęt (w tym przypadku, wirnik nie wytrzymał -może był wadliwie wykonany) jak jest gwarancja to do sklepu,takie moje zdanie.
Pozdrawiam