No i poręcze ,,z brzuszkami'' gotowe. Na przeróbkę tylnej barierki rodzice się nie zgodzili, ale winogronka będę tylko że koło przyszłego grilla.
Trochę mi poręcze nie równe wyszły, czyli jedna niżej niż druga...

Ale i tak całkiem dobrze mi wyszło.
Jeszcze tylko zrobić coś na winogrona pomalować wszystko tym okropnym palisandrem i zrobić ławki ze stołem.

Tylko jeszcze spytam - co myślicie o pomyśle aby do środka nad stołem dać lampę??? Czy też w altanach tak się po prostu nie robi ?