Kolega mnie mączy o zabudowę paki w jego renówce.
Normalnie to robiłem sklejką. Tu problemem są przetłoczenia oraz z racji, że to auto wozi pieczywo, to tez atest do kontaktu z żywnością.
Zastanawiam się na djakimś innym materiałem, ale nic ciekawego mi do łba nie przychodzi ...
Zdjęcia z netu