Witam, Szanownych forumowiczów. Mam na imię Kamil i niestety brak wiedzy na temat drewna

Trafiłem tutaj szukając pomocy przy wykańczaniu mieszkania, szczególnie w temacie drewnianych podłóg. Mam nadzieję, że uda mi się zasięgnąć rady i następnie będę mógł dzielić się zdobytą wiedzą dalej. Pozdrawiam.