Mam na imię Sławek. Mieszkam z Rodzinką w Irlandii. Kupiliśmy niedawno dom, który powoli adaptujemy do naszych potrzeb. m2 jest niewiele, więc każdą przestrzeń chcemy optymalnie wykorzystać.
Doświadczenie w meblarstwie mam niewielkie: pracowałem na centrum Homag BAZ 222, składałem mebelki z płyty wiórowej...
Mam nadzieję, że pomożecie mi w konstruowaniu własnych mebli.
Pozdrawiam