Jak na strug prosto ze sklepu, to nieźle nawet dobrze. Przyłóż ramię suwmiarki w poprzek stopy i sprawdź jak bardzo jest wklęsła ( o ile już tego nie zrobiłeś ). Mogę Ci poradzić żebyś zaczął od papieru 60 potem 80 ,120 i 220 a dopiero potem przejdź na papiery wodne. Ja miałem stopę drapniętą , dwie rysy ,żeliwo jest dosyć miękkie i można sobie poradzić z wklęsłością. I jeszcze coś , być może wiesz , ale może napiszę o tym ,szlifowanie stopy i ostrzenie noża najlepiej robić na płycie szklanej, inaczej wszystko Ci się rozjedzie. Przygotuj się na 2-3 godziny szlifowania. Powodzenia.