Witam,
Niedawno zacząłem malować ścianki sosnowe do altany ze sztachet i kratownic. Nie chciałbym tu robić krypto-reklamy, ale użyłem do tego lakierobejcy S.d.l.n Extra i pędzla. Kłopot w tym, że malowanie wspomnianych kratownic i ciasno ułożonych sztachet pędzlem jest dość męczące, więc pomyślałem o malowaniu natryskowo. Wspomnianego preparatu nie należy jednakowoż "tryskać" (wg etykiety na produkcie) - stąd moje pytanie: czy może ktoś z Was robił takie rzeczy, a jeśli tak to czym? Chodzi mi o amatorskie rozwiązania, profesjonalny sprzęt to byłaby próba zestrzelenia muchy przy użyciu armaty.
Pozdrawiam,
Wojtek