Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
26 Czerwca 2026, 17:53:34 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Kosz
»
Kosz na śmieci
»
Spotkanie w Garbatce Letnisko
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Spotkanie w Garbatce Letnisko (Przeczytany 1547 razy)
Lidka
Administrator
Sr. Member
Wiadomości: 277
Ocena +4/-1
View Gallery
Spotkanie w Garbatce Letnisko
«
dnia:
21 Lipca 2015, 09:45:38 czas Polski »
Witajcie Moi Drodze.
Mam przyjemność donieść, że Plener w Garbatce już trwa...
Domidrewno tradycyjnie odwiedzi Garbatkę 1 sierpnia podczas Wernisażu.
Z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić Widzów, Forumowiczów i Przyjaciół DID na spotkanie właśnie 1 sierpnia w Garbatce Letnisko.
Kto ma czas i ochotę niech przyjedzie zobaczyć wyjątkowe prace rzeźbiarzy i malarzy nie tylko z Polski, które powstały podczas trwania Pleneru i spotkać się z Nami oczywiście
Do zobaczenia.
Lidka i Jarek
Zapisane
JarekO
Administrator
Hero Member
Wiadomości: 1915
Ocena +26/-4
Centrum dowodzenia
View Gallery
Odp: Spotkanie w Garbatce Letnisko
«
Odpowiedź #1 dnia:
21 Lipca 2015, 22:51:28 czas Polski »
Czy ktoś z Was wybiera się tam w tym roku? My mamy prawie 4h autem w jedną stronę... ale, chcemy odwiedzić znajome twarze i zobaczyć co też wykonali
Zapisane
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek
Lirorobert
Administrator
Hero Member
Wiadomości: 7732
Ocena +11/-0
View Gallery
Odp: Spotkanie w Garbatce Letnisko
«
Odpowiedź #2 dnia:
21 Lipca 2015, 23:11:04 czas Polski »
A ja kurcze właśnie wróciłem z urlopu w Polsce. raczej nie dam rady, ale kto wie, może za rok jak dożyjemy.
Pozdrawiam i życzę miłęgo dnia i zabawy oraz pogody
Zapisane
JarekO
Administrator
Hero Member
Wiadomości: 1915
Ocena +26/-4
Centrum dowodzenia
View Gallery
Odp: Spotkanie w Garbatce Letnisko
«
Odpowiedź #3 dnia:
21 Lipca 2015, 23:27:49 czas Polski »
Pogoda tam zawsze jest! Podziwiam tych rzeźbiarzy co ciężkim sprzętem pracują. Ostatnio część figur miało po kilka metrów wysokości... Mają chłopaki zdrowie, nie ma co
Zapisane
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek
kozio
Gość
Odp: Spotkanie w Garbatce Letnisko
«
Odpowiedź #4 dnia:
30 Lipca 2015, 21:40:07 czas Polski »
Mam nadzieję że będzie lać to wtedy pojadę bo inaczej to w polu ciężka robota a wychodzi mi tylko 88km...
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Kosz
»
Kosz na śmieci
»
Spotkanie w Garbatce Letnisko