Witam kolegów.
Chciałbym zapytać się czy miał ktoś z was możliwość pracowania i porównania ergonomii pracy na tych frezarkach?
Nadszedł czas (niestety) na wymianę mojej zdezelowanej frezarki Dewalt DW625EK.
Jestem zorientowany w różnicach technicznych.
Mam już w swoim parku maszynowym OF1010.
Potrzebna mi jest do frezów 12mm, i raczej nie planuję montowania jej do stołu.
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam