Witam
Znalazłem się na tym forum bo często skacze po stronach internetowych by znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Mam 36 lat
Jestem stolarzem meblowym ale stolarki uczyłem się od produkcji okien i drzwi.
Z zawodu tokarz-frezer ale nie pracowałem w tym zawodzie ani jednego dnia.
Lubię coś naprawiać,przerabiać.
Hobby to motory i helikoptery rc.