Niestety, Przemku sposób, który przedstawiasz w filmie nie wiele mi pomaga. Stopa w zagłębiarce jest dość skomplikowana. Poza tym nie chciałbym w niej wiercić otworów do montażu. Zwykłą pilarkę już dawno zamontowałem tak jak prezentujesz na you tubie. Teraz sprawa jest bardziej wyrafinowana. Kombinuję zrobienie obejmy z grubej sklejki, która "otoczy"cały korpus. Myślę, że w ciągu kilku dni pokażę efekty.