Jestem tu nowy i to mój pierwszy post. Piszę to, bo to ciekawy zbieg okoliczności, że piszecie o tym sklepie. Niedawno dostałem dofinansowanie z UP i przeglądając oferty trafiłem właśnie na ten sklep. Obsłużyli mnie pierwsza klasa a różnica w sumie między innymi sklepami była około 2000 zł. Sam osobiście przyjechałem chociaż było daleko (300km) i odebrałem maszyny. Jeżeli ktoś będzie chciał kupić większą ilość maszyn to rozmawiajcie z gościem o imieniu Łukasz - to on mnie obsługiwał. Uważam, że było warto nawet przejechać się ten kawałek drogi.