Witam,
Chcialbym zrobic sobie szafe/regal do garazu. Trzymane beda w niej wszelakie "przydasie" i sprzety.
Jakiego materialu uzyc do jej budowy? Sklejka czy plyta stolarska? OSB odpada - nie podoba mi sie jego faktura.
Chcialbym aby szafa byla estetyczna dla oka.