23 Czerwca 2026, 00:11:21 czas Polski

Autor Wątek: Odp: Płyty stolarskie  (Przeczytany 1665 razy)

Offline amciek

Odp: Płyty stolarskie
« dnia: 13 Września 2013, 11:56:18 czas Polski »
Witam,

Chcialbym zrobic sobie szafe/regal do garazu. Trzymane beda w niej wszelakie "przydasie" i sprzety.
Jakiego materialu uzyc do jej budowy? Sklejka czy plyta stolarska? OSB odpada - nie podoba mi sie jego faktura.
Chcialbym aby szafa byla estetyczna dla oka.

Offline tomekz

  • Moderator
  • Hero Member
  • ***
  • Wiadomości: 5618
  • Ocena +65/-7
  • View Gallery
    • Zobacz profil
Odp: Płyty stolarskie
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Września 2013, 17:14:31 czas Polski »
Jedno i drugie się nadaje  , można zrobić też z klejonki  . Zależy od kosztów materiałów .