Hej,
zauważyłem, że na tym specjalistycznym forum, jest w dobrym guście od rozpoczęcia swojej przygody, napisanie tematu w tym dziale. Zatem do dzieła.

Mam na imię Sebastian mam 23 lata studiuję Automatykę i Robotykę na Politechnice Łódzkiej.
Kombinowanie uwielbiam od małego dziecka, mam to po tacie i obu dziadkach

, masę godzin przesiedziałem w garażach domków jednorodzinnych moich jednych jak i drugich dziadków. Bawiąc się przy tym przeróżnymi narzędziami. Mimo to i kilku innych latach spędzonych na amatorskim konstruowaniu przeróżnych rzeczy ze mnie taki specjalista jak i baletnica

. Ale mam nadzieję na zmianę tego między innymi przez obrany kierunek studiów i skonstruowaniu kilku rzeczy hobbistycznie oraz waszych rad i pomocy.
Trafiłem tu za namową Pana Jarka Ostaszewskiego a z kolei na Pana Jarka natknąłem się przez jego kanał YT.
Pozdrawiam Sebastian.