niestety szczotki to spory wydatek, te Sait kosztują 135 zł ale mają 30 mm. Przy dużych powierzchniach (podłogi) można się zaszcztkować na amen

. Tak sobie myślę jednak, że kupie po 1 sztuce każdego rodzaju saito, potrenuje i jeżeli efekt będzie satysfakcjonujący dokupię jeszcze 3 sztuki teko samego rodzaju i połączę w jedną dużą 120 mm szczotę. (planuję zrobić 150 m2 podłóg)