Witam, mam na imię Marcin, 28 lat pochodzę z Katowic. Zawodowo zajmuję się "tworzeniem gier komputerowych" a dokładniej jestem programistą/designerem.
Dopiero zaczynam bawić się w drewnie i traktuje to jako hobby. Od dawna już przeglądam filmy od Jarka oraz Lidki, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować na forum

Pozdrawiam wszystkich maniaków drewna
