Witajcie, nazywam się Sebastian, mam 27 lat z wykształcenia jestem nauczycielem języka niemieckiego, obecnie pracuję w firmie która rozlicza niemieckich klientów z kosztów za ogrzewania, oraz kosztów utrzymania nieruchomości. Praca manualna, praca z drewnem jest dla mnie formą odpoczynku i relaksu. Od zawsze lubiłem zajęcia manualne, a moja przygoda z drewnem zaczęła się od wykonania stajenki bożonarodzeniowej jako prezentu. Potem zafascynowały mnie filmy z pilarkami taśmowymi na YouTube i tak to się jakoś kręci. Kiedy tylko mam trochę ponadprogramowych pieniędzy, to lubię kupić sobie jakieś narzędzie - wszystko by rozwijać pasję, oraz by ułatwić codzienną pracę wokół domu.
Pozdrawiam wszystkich.