Tak się lubią bo stolarstwo jest tak proste jak informatyka
Nie wydaje mi się żeby stolarka była tak prosta, ja wciąż nie umiem ładnie i prosto deski uciąć 'na oko'.. Z przyrżnią trochę lepiej udaje się kąty zachować

i tak na wszelki wypadek jakby kiedyś padła branża to zabezpieczamy sobie cztery litery
Branża na pewno nie padnie... conajwyżej nas automaty zastąpią

Ale nie wiem, czy wówczas z mojej stolarki wyżyję

A wracając do temu - witam krajankę

Przycięte płyty na początek to nie jest tak źle. Ja zaczynałem od przyciętych, nawierconych i pofrezowanych. I jeszcze były w szare pudełeczka z napisem Ikea zapakowane
