Witam na imię mam Karol ,portal Dom i Drewno obserwuję od niedawna i najbardziej zainteresowały mnie filmy gdzie poruszane są tematy ręcznej obróbki drewna ,osobiście interesuje mnie ten temat i zamierzam go zgłębiać nie tylko umysłowo ale praktycznie , choć przygodę ze stolarstwem zaczynałem już dawno ale było trochę przerwy i zamierzam do tego wrócić, na razie hobbystycznie i liczę na waszą pomoc .
Pozdrawiam całą ekipę Dom i Drewno oraz forumowiczów