no pewnie ze stolcem Witam i ja
No i Sylwek się odważył jako jedyny. Choć nie widzę specjalnie podobieństwa. Mnie Twoj nick skojarzył się z Castoramą. Nieliczni wiedzą o co chodzi ale to nie ważne teraz. Jesteśmy tu by Cię powitać więc witaj