Witam,
Przepraszam, że dopiero teraz sie przedstawiam, ale ostatnio ciezko u mnie z czasem i rzadko bywam online :/ Cóż mogę o sobie napisac? Obróbka w drewnie interesuję się stosunkowo od niedawna i raczej hobistycznie, póki co próbuje swoich sil w warsztacie szwagra. Na forum trafiłem przez bloga, aaa i jestem z Krakowa, pozd. serdecznie!