Dziś dzień świekry, mamusi, skarbu (który należy głęboko zakopać), smoka, wiedźmy itp. itd. tej której imienia nie należy wypowiadać, czyli naszej teściowej !!!
Wszystkim zięciom którzy nie chcą się narazić przypominam:
1. Do kwiaciarni po kwiatka (najlepiej kaktusa)
2. Do cukierni po coś słodkiego (tylko nie dolewać cyjanków - nie chcę nikogo mieć na sumieniu)
3. Jak kogoś teściowa mówi ludzkim głosem to niech kupi połówke i z mamusią obali

A tak w ogóle to jeśli czyta to jakaś teściowa to wszystkiego najlepszego z okazji jej święta
