Moja żona na rocznicę ślubu kupiła mi taka zabaweczkę.
http://www.veritastools.com/Products/Page.aspx?p=104Byłem dzisiaj na wystawie d-m tools w Londynie.
Rozmawiałem z kilkoma osobami i poradzono mi, że ten strug będzie na początek dobry.
Dodatkowo dwa dodatkowe noże , jeden o kącie ostrzenia 38st, drugi 50st i będzie można strugać drewno zarówno o słojach prostych , jak również tych bardziej zawiłych.
Nie kupiłem tego nielsena.
Jak doradził Krzysiek, poczekam, ale prawdopodobnie będę polował na większy.
Temat tych strugów wyszedł bardzo szybko i dlatego nie sprawdziłem czy już był gdzieś poruszany.
Zaraz sprawdzę, a w międzyczasie pytanie czy już ktoś robił recenzję tego struga?