Witam .
Dziś po letniej przerwie otworzyłem nowy sezon ,,stolarski".
Maszyny wróciły do garażu ,przejrzałem i posegregowałem
tarcice . W tym tygodniu jadę do składu po dębinę ,buczynę i
sosnę ,będzie tego z półtora kubika .
Plany na zimę ambitne ,zobaczymy co z tego wyniknie .
Na ten tydzień dalszy ciąg przygotowań , podstawowe zadanie
ostrzenie narzędzi a jest tego dość dużo .
Pozdrawiam .