Tomku ostatnio zycie mi sie troche pokielbasilo (tesc zmarl bedac u nas w Szkocji a ostatnio moja babcia), wiec jakos nie bylo tzw. miedzyczasu. Teraz sytuacja powoli wraca do normy i mam ciut wiecej czasu takze jak koledzy zaczna pisac lub pytac to ja postaram sie w miare moich mozliwosci i wiedzy odpowiadac i dzielic sie moja wiedza i doswiadczeniem.