Święta, szukałem wiec prezentu Córce. Natrafiłem na zdjęcie takiego domku i stwierdziłem, że
w sumie to powinienem dać radę.W piwnicy mam cztery "kantówki" ok 1 m każda.W Obi też tego drewna trochę jest, ALE nie potrafię sobie tego dobrze rozplanować.Czego, ile,skręcać,skleić?
Rozrysowałem chyba z pięć razy i się pogubiłem.
Do trzeciego piętra bym moze to i skręcił- problem mam ze środkową ścianą i z dachem.
Oczywiście nie chodzi mi o IDEALNIE taki sam pod względem koloru i wykończenia.Chciałbym żeby przypominał ten na zdjęciu i miał z dachem 1,20m.
Nie chcę żeby wyglądało to na zwalenie calej roboty na kogoś.Po prostu nie mam pieniędzy na nieprzemyślane zakupy materiału.Może ktoś zechce mi pomóc