Panie i Panowie,
pozwolę sobie umieścić tutaj owe ogłoszenie bo "jutuberów" mamy tu paru więc może i kto jeszcze będzie chętny dołączyć do ich grona

Mam do sprzedania kamerkę Sony HDR-XR155E. Kamera używana sporadycznie (i to powód sprzedaży). Posiadam samą kamerę i ładowarkę, wszelkie papiery z pudełkiem zaginęły lata temu w przeprowadzkowej otchłani. Kamerka jest sprawna, nagrywa naprawdę bardzo dobrze, duży zoom, świetna stabilizacja.
Więcej szczegółów na stronie Sony
ze specyfikacją tej kameryGeneralnie cena oscyluje w granicach 750zł do jakiejś rozsądnej negocjacji tudzież zamienić mogę na jakieś warsztatowe graty

Jakby co to jestem otwarty na propozycje.