Rury gazowe do domków są kładzone teraz z kablem. Jak się pytałem po co to mi powiedzieli ze jak trzeba to puszczają przez niego prąd i mógł wykryć rurę. I nie był to obieg zamknięty.
Teraz tylko musisz znaleźć tresowanego szczura albo innego yorka żeby przeciągnął kabla
Może ten wąż do przetykania rur ?