Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
24 Czerwca 2026, 05:40:02 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Kosz
»
Kosz na śmieci
»
Odp: Prosty stół na działkę
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Odp: Prosty stół na działkę (Przeczytany 193 razy)
meridox
Gość
Odp: Prosty stół na działkę
«
dnia:
27 Stycznia 2017, 20:23:07 czas Polski »
rób Stasiu rób jak pojadę w lipcu zamek oblężać będzie przy czym grilla zrobić
Zapisane
stachmiesz
Hero Member
Wiadomości: 1273
Ocena +0/-0
Lajf is brutal end ful of zasadzkas
View Gallery
Odp: Prosty stół na działkę
«
Odpowiedź #1 dnia:
27 Stycznia 2017, 20:30:27 czas Polski »
a zapraszam, na działce miejsce do spania dla 12 - 14 osób ( Holender i przyczepa kemp.) wygód nie ma, ale jest prąd, woda zimna i ciepła, kanaliza. Ba, nawet jest lodówka na napitki
Zapisane
marek20
Hero Member
Wiadomości: 715
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Prosty stół na działkę
«
Odpowiedź #2 dnia:
04 Lutego 2017, 20:09:26 czas Polski »
Paaaanie ty to mosz kowoł warsztatu. Zazdraszczam. Może w wakacje uda mi się rozbudować mój warsztat
Zapisane
stachmiesz
Hero Member
Wiadomości: 1273
Ocena +0/-0
Lajf is brutal end ful of zasadzkas
View Gallery
Odp: Prosty stół na działkę
«
Odpowiedź #3 dnia:
04 Lutego 2017, 20:13:32 czas Polski »
Miejsca jest dosyć, ale niestety jak widać - wszystko ustawione prowizorycznie. Muszę zrobić trochę szafek i popakować gdzieś sprzęty. Z połek w biurku i szafce już mi się wszystko wysypuje, bo upchane że mysz już nie wejdzie
Zapisane
marek20
Hero Member
Wiadomości: 715
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Prosty stół na działkę
«
Odpowiedź #4 dnia:
04 Lutego 2017, 20:27:45 czas Polski »
widzę też, że mamy podobne wyposażenie narzędziowe ale prac takich samych nie robimy
Zapisane
marek20
Hero Member
Wiadomości: 715
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Prosty stół na działkę
«
Odpowiedź #5 dnia:
04 Lutego 2017, 21:34:30 czas Polski »
debil nawet z najlepszymi narzędziami to ciągle debil
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Kosz
»
Kosz na śmieci
»
Odp: Prosty stół na działkę