wycinka np. topoli na własnej działce niewiele kosztuje, tyle co opłaty urzędowe. Topola jest uważana za chwast więc wartości dużej nie ma. OFFTOP: Z drewna osikowego( odmiana topoli) podobno ładna jest boazeria:), ładniejsze sztuki można na deski, reszta w piec