Murarz ,który w latach osiemdziesiątych pomagał mi w budowie domu, na moją uwagę ,że ściana trochę zbacza powiedział :
- w budownictwie centometr nie kilometr,
No i tak już tam zostało.
Popieram Piotra , nie ma co się "przejmać" , "dziesiątka" w tę stronę lub w tamtą nie robi różnicy.
Tak wykończona powierzchnia nosi ewidentne ślady ręcznej szlachetnej roboty.
Na maszynie każdy potrafi a strugiem już nie.