Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
24 Czerwca 2026, 06:17:31 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Maszyny stolarskie
»
Szlifierki
»
Szlifierka 230v
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Szlifierka 230v (Przeczytany 2737 razy)
kanapek18
Gość
Szlifierka 230v
«
dnia:
09 Lutego 2014, 19:30:52 czas Polski »
Czy ktoś mógłby polecić jakąś szlifierkę 230v tak do 600zł coś na wzór tego
https://www.narzedziowy.com.pl/23520_JET-Szlifierka-dwuwalcowa-400V-DDS-225.html?ref=ceneo.pl
Szukam i szukam i znaleźć nie mogę
Zapisane
studio tata
Hero Member
Wiadomości: 1129
Ocena +21/-16
View Gallery
Odp: Szlifierka 230v
«
Odpowiedź #1 dnia:
09 Lutego 2014, 19:33:08 czas Polski »
toz to maszyna za 13tys , chyba nie ma takich konstrukcji na swiecie za 600zl
Zapisane
kanapek18
Gość
Odp: Szlifierka 230v
«
Odpowiedź #2 dnia:
09 Lutego 2014, 19:37:02 czas Polski »
mi chodzi o taką mniejszą żeby wpuścić materiał szerokości do 50cm i żeby była na 230v żadna rewelacja
Zapisane
tomekz
Moderator
Hero Member
Wiadomości: 5618
Ocena +65/-7
View Gallery
Odp: Szlifierka 230v
«
Odpowiedź #3 dnia:
09 Lutego 2014, 19:44:29 czas Polski »
Gotowych nie spotkałem , ale jest to do zrobienia we własnym zakresie , choć pewno bez oscylacji papieru na boki .
Zapisane
kanapek18
Gość
Odp: Szlifierka 230v
«
Odpowiedź #4 dnia:
09 Lutego 2014, 19:47:50 czas Polski »
myślałem o tym ale wałka nie mogę dostać :/ tokarki tez nie mam żeby choćby z drewna przetoczyć bo mi w zupełności starczyłaby taka że papier się nawija na wałek
Zapisane
tomekz
Moderator
Hero Member
Wiadomości: 5618
Ocena +65/-7
View Gallery
Odp: Szlifierka 230v
«
Odpowiedź #5 dnia:
09 Lutego 2014, 19:52:25 czas Polski »
Jak wałek nie ma oscylacji to szybko przypali i są ślady na dalszych deskach .
Zapisane
amigorg
Hero Member
Wiadomości: 7336
Ocena +224/-6
Nie kupuj tego, co możesz zrobić sam.
View Gallery
Odp: Szlifierka 230v
«
Odpowiedź #6 dnia:
09 Lutego 2014, 19:53:28 czas Polski »
Cytat: kanapek18 w 09 Lutego 2014, 19:47:50 czas Polski
tokarki tez nie mam żeby choćby z drewna przetoczyć
Wcale nie musisz mieć tokarki, aby zrobić bęben. Możesz zrobić bęben klejony z krążków. Zajrzyj tu:
http://forum.domidrewno.pl/sam'y-46/szlifierka-bebnowa/
i tu:
http://forum.domidrewno.pl/sam'y-46/szlifierka-walcowa-891/
Zapisane
kanapek18
Gość
Odp: Szlifierka 230v
«
Odpowiedź #7 dnia:
09 Lutego 2014, 20:05:51 czas Polski »
gdzie ja mam głowę
szlifiereczki cud malina dzięki za pomysł
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Maszyny stolarskie
»
Szlifierki
»
Szlifierka 230v