Witam Was
Mam 39 wiosen na karku i hobby majsterkowanie i min. trochę stolarstwa.
Na co dzień pracuje w branży budowlanej - fizyczny

W warsztacie trochę już narzędzi uzbierałem coś tam dłubie w wolnym czasie na potrzeby własne i domu.
Obserwowałem forum od dłuższego czasu i miałem dylemat w wyborze piły stołowej. Tak myślałem o Bosch GTS 10XC a kupiłem własnie na
Alledrogo Holzmann TS 250F-1600. Jak przyjdzie i opanuje cudo to się podzielę spostrzeżeniami.
Pozdrawiam
Przemek