Witam,
zawitalem na forum poniewaz zaczalem budowac meble z plyty wiorowej dla siebie i rodziny i jakos mnie to wciagnelo.
Szczegolnie lubie kanaly youtube, nie tylko te od Jarka:) Ale te lubie ze wzgledu na pokaz sprzetu jakiego uzywa.
Po zrobieniu doslownie kilku elementow, nasuwaja sie pytania, na ktore nie znalazlem odpowiedzi i to jest glowny powod rejestracji na forum.
Licze, ze ludzie z wiekszym doswiadczeniem pomoga rozwiac pewne watpliwosci, a Ci z mniejszym moze natchna swiezymi i byc moze nowatorskimi pomyslami:)