Nie będzie to do może krok po kroku ale w sumie za dużo nie ma co tu tłumaczyć.
Wątek bardziej dodany dla pokazania samej konstrukcji. Może ktoś jeszcze nie widział takiego i wykorzysta.
Konstrukcja jest bardzo prosta. Całość zbudowana z deski sosnowej, skręcanej od frontu na spaxy. Kształt butelki wycięty na taśmówce, a otwory zrobione koronką 70mm. Dno przybite sztyftami. Malowanie olejem dla uzyskania koloru i zabezpieczenia.