Witam,
Mam na imię Bartosz lat 26.
Kompletnie zielony w temacie stolarstwa. Znalazłem trochę spokoju przy paru naprawdę prostych projektach, które realizowałem. Zgromadziłem więc kilka chińczyków (mniej lub bardziej trafionych) i przymierzam się do kolejnych realizacji (choć ciagle do głowy przychodzą mi nowe pomysły, przy których dochodzę do wniosku ze brakuje mi sprzętu.

Kolejny krok jakaś stołowa piła bo na razie tnę tarczówką z przykładnicą). Liczę na przychylność ze strony forumowiczów.