W temacie drewna w betonie.
Robiłem kojec dla moich psiaków i w ramach eksperymentów zabetonowałem słupy.
Dodatkowo beton zrobiłem suchy, dzięki czemu lepiej miałem ustawić i dopiero później polewałem wodą. Przez kilka dni oczywiście, żeby się "napił".
Związał ładnie.
Będę obserwował, jak się to bedz zachowywać