Kozio ... nie chce Cie martwic ale chyba tak bedzie ze bedzie jej capic po nosem wszytko bo ma wyczulone zmysly... nam twoj notatnik nie bedzie niczym walil a Twoja cos tam poczuje, jakis zapach z samochodu jak notatnik lezal. Tak samo z olejem, tapetami, dymem z fajek. To co Ty czujesz to tak naprawde 1/10 tego co Ona teraz czuje.
Jutro zadzwonie do paralityka alergika i sie go zapytam.
Ziornij na linka bo paralityk alergik cos takiego mial u siebie
https://www.philips.pl/c-m-ho/oczyszczacz-i-nawilzacz-powietrza/oczyszczacze?&&origin=|mckv|s6tzSR0v1_dc&pcrid=209171353376|plid|&trackid=Ozon usuwa zapachy organiczne i nieorganiczne

ale co do skutkow oddzialywania na zywe organizmy nic Ci nie napisze bo nie wiem. Swoja droga Kozio najlepiej porozmawiac z lekarzem o ozonowaniu i ... technikiem. Lekarz Ci powie tak albo nie a technik powie dlaczego tak a dlaczego nie. Pytaj gosci od klimy, ci kumaci a nie amatorzy beda na 100% wiedziec.
Jak wiesz... ma 2 jepniete male siersciuchy ktorym sie czasem zdazy uwalic kupona nie tam gdzie potrzeba

a po nich kupony wala

Gremlin kupuje na
https://neutralizatoryzapachu.pl/ neutralizator AS ale sa tez inne. Dziala to tak ze spryskujesz smierdzace miejsce i idziesz w chuj
Nie wali pozniej, nie wiem jak dziala, trza zapytac biochemikow... ale wazne ze dziala i o zajebiscie.
Ale powiedzmy calego rancza tym nie spryskasz bo to malo realne. Psy, koty, sracz, wanna, prysznic, podlogi, zlew... zarcie bedzie dalej capic, siebie nie spryskasz tym gownem zeby zapach fajrantow ubic

a jak chlapniesz browara z samego ranca w pelnej tajemnicy to Twoja i tak Cie wyczuje
