witam,
Mam prośbę, czy możecie polecić sprawdzony i nie za drogi , sprzęt - SZTYFCIARKĘ
i tutaj też proszę o Wasze opinie, czy szukać sztyfciarko - zszywacza, ?
jako jednego narzędzia
Co do grubości sztyftów, gwoździ jakie są Wasze doświadczenia z gwoździkami 1,2 i 0,65 ?
Czy taki sprzęt 0,65 , w ogóle polecacie, chodzi mi o uniwersalność , i o poprawność strzałów w twarde drzewo?
Jak wygląda bezpieczeństwo,przed przypadkowym strzałem w sprzęcie 0,65?
pozdrawiam
PiotrM