- kupuj tak szyne jaka potrzebujesz, kupisz raz i zostaje a zryc temu nie dajesz
- tarcze wybieraj taka jak potrzebujesz do danej roboty
- nie lacz szyn... chyba ze nie masz kasy, szkoda czasu i nerwow, bo najlepiej spasowane szyny nigdy nie beda tak idealnie lezaly jak jedna czy to boscha fs, mafella czy dupy maryni
- przydatne szyny u mnie to 0.8, 1.4, 2.4 i 3m
- oryginalne szybkosciski sa zajebiste... ale ktos pisal na forum ze sa podrobki zab w zab z tym ze cena o polowe, trzeba poszukac